Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Mistrzostwa powiatu szczycienskiego w piłce ręcznej

MISTRZOSTWA POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH
Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych odbyły się 10.11.16r. w Zespole Szkół Nr 2 w Szczytnie. Zgłosiły się do nich dwie drużyny dziewcząt i trzy zespoły chłopców szkół naszego powiatu. Graliśmy każdy z każdym. Dziewczęta zagrały z uczennicami ZS 1, wygrywając zajęły I miejsce. Natomiast chłopcy rywalizowali z drużynami ZS 2 i ZS 1. Z pierwszą wygrali, z drugą przegrali jedną bramką, zajmując II miejsce.
Obydwie drużyny z naszej szkoły zakwalifikowały się do zawodów rejonowych.Rozgrywki rejonowe odbyły się 30.11.16r. w Rozogach. Tym razem zarówno dziewczęta jak i chłopcy z naszej szkoły zajęli I miejsce i zakwalifikowali się Półfinałów Mistrzostw Województwa.
Do zawodów przygotowują nauczyciele wychowania fizycznego Marzena Murawska i Waldemar Zyśk.


                                                                                                             

Rozogi szczypiorniakiem stoją

30 października 2014 roku uczennice Zespołu Szkół w Rozogach zostały mistrzyniami naszego powiatu w piłce ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W drodze po tytuł nie przegrały żadnego meczu. Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Patrycja Gołaś, Daria Bloch, Dominika Drężek, Klaudia Łysiak, Marlena Kozłowska, Anna Pokora, Joanna Małż, Sylwia Małż, Patrycja Dorocka, Karolina Pac, Karolina Zapert, Sylwia Świder Monika Łachacz.

Trenerem zespołu jest Marzena Murawska

Mistrzowskie Przełaje

25 września 2014 roku uczniowie Zespołu Szkół w Rozogach wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się na terenach leśnych za stadionem WSPol. w Szczytnie. W zawodach wzięły udział trzy szkoły:

ZS w Rozogach

ZS nr 2 w Szczytnie

ZS nr 1 w Szczytnie.

Wystartowało sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek.

Czytaj więcej: Mistrzowskie Przełaje

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego

28 października w Zespole Szkół Nr 2 w Szczytnie, odbyła się Powiatowa Gala Sportu Szkolnego. Nagrody dla najlepszych sportowców, wyróżnionych nauczycieli oraz szkół, wręczył m.in. Starosta Szczycieński. Gimnazjum Ks. Jana Twardowskiego zajęło drugie miejsce w rywalizacji na najbardziej usportowioną szkołę w naszym powiecie.

Czytaj więcej: Powiatowa Gala Sportu Szkolnego